Silver partner
19
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
23
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1259
Останній візит на сайт
сьогодні
Володимир Чаус на ринку нерухомості з 2007 року
Я пропоную повний спектр послуг у сфері нерухомості в місті Дніпро.
Професійно допоможемо вам вирішити всі питання, пов’язані з купівлею, продажем чи орендою квартир, будинків або комерційної нерухомості у будь-якому районі міста.
Чому обирають саме мене:
• Кожна угода з нерухомістю потребує ретельної підготовки, уважності до деталей і знання законодавства.
• Я дбаю про вашу безпеку, комфорт і вигоду.
• Допомагаю знайти житло вашої мрії або вигідно продати вже наявне.
Мої послуги:
• купівля та продаж нерухомості
• оренда квартир, будинків, комерційних приміщень
Шукаєте новий дім або покупця?
Володимир Чаус — ваш надійний партнер у світі нерухомості!

Продаж будинків (6)

  • 210 000 $
    583 $/м²

    Калинова, 5

    БЕЗ КОМІСІЇ
    360 / 165 / 35 м²
    2 поверхи
    12 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Продам будинок (під чистове оздоблення) у смт Слобожанському, вул. Калинова - ідеальне місце для життя великої родини чи розвитку бізнесу! Загальна площа будинку 360м2 + мансарда 180 м2, що забезпечує максимальний комфорт та простір для всіх членів родини. Будинок має 2 повноцінні поверхи та мансарду, а також систему опалення та водопостачання, розведену електрику та встановлену розведення кондиціонерів. Всі комунікації газ, світло 380v 10квт, а також стіни відшпакльовані, встановлені інсталяції та розведення холодної та гарячої води. Майже кожна кімната має власний гардероб і власний санвузол. Будинок виконаний з червоної цегли, дах з м'якої покрівлі на металокаркасі, що гарантує довговічні...
    Рієлтор
  • 12 000 $
    197 $/м²

    Жовтнева, 4

    61 / 32 / 11 м²
    1 поверх
    15 сот
    2 кімнати
    сьогодні
    Продам будинок під ремонт с. Балівка, вул. Жовтнева. Загальна площа будинку 60,8 м2, 2 кімнати. Є газ, світло, вода свердловина. Будинок побудований в 1984 р.,фундамент з шлакобетону, стіни з саману + цегла, дах з шиферу. Ділянка 15 соток, кадастровий номер, обгороджена. Є фруктові дерева , господарські споруди, погріб.
    Рієлтор
  • 11 000 $
    85 $/м²

    Світанок

    130 / 80 / 7 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    сьогодні
    Продам дачу 130м2 в СТ Світанок с. Балівка Будинок побудований з білої цегли загальної площі 130 м 2, 2 поверхи, 5 кімнат. В будинку гараж, пічне опалення, свердловина на воду, сан вузол і душ на вулиці. Заїзд у двір для авто, теплиця. Земля 10 соток приватизована, поруч річка Оріль. Є відеоогляд.
    Рієлтор
  • 235 000 $
    1 416 $/м²

    Чкалова

    166 / 144 / 20 м²
    2 поверхи
    1 сот
    4 кімнати
    сьогодні
    Пропонуємо у продаж двоповерховий будинок площею 166 м², розташований у зеленій зоні закритого клубного містечка Goodwill residence, с.Піщанка Дніпропетровська обл. Будинок збудований з дотриманням високих стандартів якості: Монолітний каркас, енергоефективні стіни з утепленням Система опалення DAIKIN Фільтрація води Енергоощадні вікна та двері SCHUCO Димохід під камін інтегровано в проєкт Зовнішнє оздоблення клінкером та фасадною дошкою Перший поверх — це простір для життя та відпочинку: кухня, їдальня і вітальня з каміном створюють єдину атмосферну зону, що виходить на затишну терасу. На другому рівні — три спальні з виходом на балкон Житлове містечко розташоване серед вікових сосен...
    Рієлтор
  • 250 000 $
    1 050 $/м²

    Кленовий, 7

    238 / 105 / 60 м²
    2 поверхи
    12 сот
    5 кімнат
    сьогодні
    Продам будинок в смт Слобожанське, кооператив Антей, Кленовий провулок, 7 Будинок 2 поверховий, площа 238/105/60 м2, готовність 90 %. Перший поверх: кухня- вітальня, гостьова спальня, санвузол, гардероб, гараж, 2 підсобних приміщення. Другий поверх : 3 спальні, санвузол, підсобне приміщення. Тепла підлога. Кахель. Світло, вода, центральна каналізація, газ по вулиці. Ділянка 12 соток, приватизована, загороджена. Торг !
    Рієлтор
  • 215 000 $
    668 $/м²

    Кривоноса вул.

    322 / 135 / 76 м²
    2 поверхи
    5 сот
    6 кімнат і більше
    сьогодні
    Продам просторий будинок в Індустріальном районі, на вулиці Кривоноса. Будинок побудований з ракушняку і обкладений цеглою. Загальна площа 322 м², два повноцінних поверхи та мансарда. У будинку 7 кімнат, 4 санвузли, камін на дровах та кондиціонери. Автономне газове опалення, вигребна яма, вся меблі та техніка залишаються. На мансардному поверсі обладнано ще одну міні-кухню. На задньому дворику є господарська будівля та парковка на 5 автомобілів під навісом з автоматичними воротами і сигналізацією. Ділянка приватизована, 5 соток. Торг можливий.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.