Silver partner
19
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
23
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1259
Останній візит на сайт
вчора
Володимир Чаус на ринку нерухомості з 2007 року
Я пропоную повний спектр послуг у сфері нерухомості в місті Дніпро.
Професійно допоможемо вам вирішити всі питання, пов’язані з купівлею, продажем чи орендою квартир, будинків або комерційної нерухомості у будь-якому районі міста.
Чому обирають саме мене:
• Кожна угода з нерухомістю потребує ретельної підготовки, уважності до деталей і знання законодавства.
• Я дбаю про вашу безпеку, комфорт і вигоду.
• Допомагаю знайти житло вашої мрії або вигідно продати вже наявне.
Мої послуги:
• купівля та продаж нерухомості
• оренда квартир, будинків, комерційних приміщень
Шукаєте новий дім або покупця?
Володимир Чаус — ваш надійний партнер у світі нерухомості!

Портфоліо реалізованих об’єктів (50)

  • здано
    45 000 грн/міс

    Передова вул., 202

    180 / 120 / 20 м²
    2 поверхи
    5 сот
    4 кімнати
    10 міс. тому
    Здам в оренду сучасний 2-поверховий будинок. Перехрестя Донецького шосе та вул. Передової (між ж/м Лівобережний та ж/м Фрунзенський) Просторий будинок площею 180 м²: 1-й поверх: велика кухня, вітальня, санвузол 2-й поверх: дитяча кімната, 2 спальні, санвузол Сучасний ремонт Повна комплектація побутовою технікою Меблі, ТВ, газова плита, газовий котел Паркінг під навісом на 2-3 авто, автоматичні ворота Станція EcoFlow Будинок готовий до заселення Можна з тваринами На території є ще один будинок 40 м² з незавершеним ремонтом Ділянка 5 соток з поливом
  • здано
    55 000 грн/міс

    Науки просп. (Гагаріна), 68А

    192 / 115 / 19 м²
    2 поверхи
    9 сот
    6 кімнат і більше
    10 міс. тому
    Здам в оренду будинок пр. Гагаріна (червона лінія) Під велику сім’ю або бізнес 2 поверхи, 192 м² 7 кімнат + кухня 2 санвузли Участок 9 соток Гараж + заїзд у двір на 5 авто Автономне газове опалення Центральна вода, каналізація, світло+ можливість підключення генератора Кондиціонери Все для комфортного життя Можна під велику сім’ю або бізнес ( дитячий садок, школа) Деталі за телефоном [телефон приховано] Комунальні платежі сплачуються додатково.
  • продано
    25 000 $
    455 $/м²

    Панаса Мирного вул., 7

    БЕЗ КОМІСІЇ ПівдГЗК
    2 кімнати
    55 / 32 / 8 м²
    поверх 3 з 3
    10 міс. тому
    Продам 2к квартиру в г. Кривий Ріг, в Інгулецькому районі ЮГОК за адресою: вул. Панаса Мирного, д. 7. Це хороший варіант для тих, хто шукає доступне житло. Основні характеристики: Тип: 3/3 «сталінка» Загальна площа: 55 м² Перекриття: Ж/Б Стан: Капітальний ремонт (заміна всіх комунікацій) Особливості: Автономне опалення Роздільні кімнати Застеклений балкон Роздільний санвузол Сигналізація 2 кондиціонери Вікна М/П Вбудовані меблі залишаються, інші меблі та техніка — за домовленістю. Без комісії. Якщо вас цікавить ця пропозиція, телефонуйте для додаткової інформації та організації перегляду.
  • здано
    16 000 грн/міс

    Телевізійна вул., 1-А

    2 кімнати
    76 / 46 / 10 м²
    поверх 2 з 5
    11 міс. тому
    Здам в оренду простору та затишну 2-кімнатну квартиру площею 76 м², розташовану на 2 поверсі 5-поверхового будинку. Адреса: вул. Телевізійна Кімнати роздільні Санвузол суміщений Велика кухня-їдальня Є колонка (гаряча вода) Встановлений кондиціонер Посудомийна машина Пральна машина Вікна виходять у двір Є місце для паркування у дворі Можна з дітьми Дозволено дрібних домашніх тварин Поряд магазини, зупинки транспорту та інша інфраструктура.
  • продано
    18 000 $
    818 $/м²

    Слобожанський просп. (Газети "Правда"),

    1 кімната
    22 / 18 / 4 м²
    поверх 3 з 9
    11 міс. тому
    Продам 1к квартиру 22 м2 по пр Слобожанський,18 Квартира з ремонтом, розташована на 3/9 панельного будинку, не кутова, центральне опалення, свій сан вузол, душова кабіна. Лічильники на світло, воду. Меблі, техніка, кондиціонер входить у вартість. Будинок ОСББ. Розвинена інфраструктура: магазини, школи, дитсадки, зупинки громадського транспорту, до центру города 10 хвилин.
  • здано
    20 000 грн/міс

    Героїв Крут вул. (Фурманова), 10

    3 кімнати
    66 / 41 / 9 м²
    поверх 9 з 9
    1 р. тому
    Здається в оренду 3-кімнатна квартира з ремонтом Нагірний район, вул. Героїв Крут (Фурманова), буд. 10 Пропонуємо вперше в оренду простору 3-кімнатну квартиру, розташовану на 9 поверсі 9-поверхового цегляного будинку з технічним поверхом. Закритий двір, тихий район, з вікон відкривається чудовий вид на річку Дніпро. Планування та оснащення: 2 окремі спальні та простора вітальня Санвузол роздільний 2 засклені балкони Повноцінна кухня з газовою плитою Встановлено водонагрівач (гаряча вода) Посудомийна та пральна машини Гардеробна кімната 2 кондиціонери Ідеально для сім’ї з дітьми Без домашніх тварин 20 000 грн/міс + комунальні послуги
  • продано
    24 900 $
    593 $/м²

    Незалежності вул. (Титова), 18-А

    1 кімната
    42 / 18 / 8 м²
    поверх 2 з 16
    1 р. тому
    Продам 1к квартиру по вул. Титова. Площа квартири 42.2/17,7/7,9 м2. Кутова, під ремонт. Розташована на 2/16 панельного будинку. Торг!
  • здано
    6 000 грн/міс

    Котляревського вул., 5

    1 кімната
    17 / 13 / 2 м²
    поверх 3 з 9
    2 р. 2 міс. тому
    Сдам в аренду комнату 17 м2 в малосемейке ул. Котляревского , 3/9 Комната со своим сан/ узлом, мини – кухня, холодильник , стиральная машина, микроволновка, раскладной диван. Минимальные коммунальные платежи. торг
  • продано
    25 000 $
    385 $/м²

    Ізюмський пров.

    65 / 44 / 8 м²
    1 поверх
    4 сот
    3 кімнати
    4 р. 5 міс. тому
    Продам домовладение р-н ул. Рабочая пер. Изюмский, д 69 Дом полностью отдельный, чистое жилое состояние, площадь 65/44/8 м2, шлаколитой+ кирпич, крыша шифер. Свет, вода, газ в доме, ванная комната в доме, санузел на улице, выгребная яма. Участок 4 сотки. Есть кадастровый номер. Небольшой огород, плодовые деревья. Есть гараж, заезд во двор для авто. Документы готовы. Торг!
  • продано
    48 000 $
    828 $/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова)

    3 кімнати
    58 / 32 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    4 р. 7 міс. тому
    Продам 3к квартиру по пр. Александра Поля (Кирова) д.125 Квартира не угловая , в хорошем жилом состоянии, 3/5 дома. Сан/ узел раздельный, колонка , м/п окна, балкон остеклен. Установлены счетчики на все. Тихий двор, детская площадка, рядом 2 парка . Документы готовы . Торг.
  • продано
    26 000 $
    591 $/м²

    В'ячеслава Чорновола вул. (Юрія Савченка)

    2 кімнати
    44 / 25 / 7 м²
    поверх 1 з 5
    4 р. 9 міс. тому
    Продам 2-х комнатную квартиру 43,8/26,1/6,5 кв.м по ул.Савченко . Квартира в жилом состоянии. Установлены счетчики на газ, свет, воду. Цокольный этаж. Дом расположен на красной линии. Квартиру можно использовать под офис.
  • продано
    40 500 $
    653 $/м²

    Незалежності вул. (Титова)

    3 кімнати
    62 / 42 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    4 р. 9 міс. тому
    Продам 3к квартиру «брежневку « 62 м2 ул. Титова. Дом кирпичный, расположен в удобном месте. Рядом магазины, ТЦ "Славутич", "Апполо", супермаркеты "Сильпо" и АТБ и др., транспорт, школа, дет. сад, парк "Зелений гай", спорткомплекс "Метеор" и др. 3-я линия домов. Квартира не угловая. Скромное, но аккуратное жилое состояние. Квартира очень тёплая, чугунные батареи. Бонус: капитальный погреб и место под гараж с фундаментом. Реальным покупателям Торг.
  • продано
    85 000 $
    944 $/м²

    Українська вул.

    3 кімнати
    90 / 46 / 7 м²
    поверх 2 з 4
    4 р. 9 міс. тому
    Продам большую и светлую 3к квартиру 90 м2 по ул. Украинская 13/15 Выполнен капитальный ремонт в 2017 году с использованием качественных материалов. Автономное газовое отопление, теплый пол, два санузла, кондиционер в каждой комнате, две гардеробные, большой балкон с видом во двор и свое освещаемое паркоместо. Сигнализация, автоматические роллеты на окнах. Из спальни выход в санузел с большой джакузи и окном. Во дворе небольшой гараж для хранения вещей. Тихий двор, чистый подъезд. Развита инфраструктура. Продается со всей мебелью и техникой.
  • продано
    40 500 $
    653 $/м²

    Калинова вул.

    3 кімнати
    62 / 38 / 10 м²
    поверх 6 з 9
    4 р. 9 міс. тому
    Продам 3к квартиру 62/38/10 м2 по ул. Калиновая, р-н магазина «Будапешт». Дом 1983 г. постройки, чешка, кирпичный, 6/9. Квартира не угловая, двухсторонняя. Полностью готова под ремонт. Чистый подъезд. Хорошая инфраструктура.
  • продано
    35 500 $
    755 $/м²

    Пушкина пр.

    2 кімнати
    47 / 33 / 5 м²
    поверх 4 з 5
    4 р. 9 міс. тому
    Продам 2х квартиру по пр. Пушкина д.57 Квартира расположена на 3/5 кирпичного дома. Площадь 47/33/5, не угловая , в чистом жилом состоянии . Установлена колонка, счетчики на все. Окна во двор, чистый подъезд ,дом ОСББ. Документы готовы .
  • продано
    48 000 $
    828 $/м²

    Олександра Поля просп. (Кірова)

    3 кімнати
    58 / 42 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    4 р. 9 міс. тому
  • продано
    115 000 $
    1 769 $/м²

    Виконкомівська вул.

    2 кімнати
    65 / 44 / 15 м²
    поверх 17 з 24
    4 р. 9 міс. тому
    Продам 2к видовую квартиру в центре ул. Исполкомовская 24Б Квартира расположена на 17/24 с прекрасным видом на город и реку. Площадь 65 м2, кухня- студия и спальная комната . В квартире выполнен качественный ремонт с использованием современных материалов . Новый ремонт, никто не жил. В стоимость входит вся мебель техника.
  • продано
    21 900 $
    348 $/м²

    Журавлиная

    63 / 23 / 10 м²
    1 поверх
    15 сот
    2 кімнати
    4 р. 9 міс. тому
    Продам дом 63 м2 в пгт. Обуховка по ул. Журавлиная. Постройка 2004г. Шлакоблок обложен кирпичем. Заведен газ, вода, санузел и ванная в доме. На ухоженном участке в 15 сот. находится летняя кухня с большим сухим погребом, хозпостройки. Заезд для автомобиля. В 5 мин. ходьбы остановка общественного транспорта, детская площадка, садик, магазины и пр. Недалеко хвойный лес, река. Дружелюбные соседи.
  • здано
    24 000 грн/міс

    Миколи Гнатюка вул. (Ласточкіна)

    200 / 160 / 20 м²
    2 поверхи
    5 сот
    6 кімнат і більше
    4 р. 5 міс. тому
    Сдам в аренду уютный и светлый дом 200 м2 на Гагарина по ул. Н. Гнатюка (бывш. Ласточкина) Укомплектован всей необходимой мебелью и техникой. Хороший ремонт, автономное газовое отопление, теплый пол, паркет. На первом этаже: гостиная + 2 спальни +санузел с ванной +кухня, погреб. На втором этаже: гостиная +2 спальни +санузел. Ухоженный участок 5 соток с гаражом на две машины. Заезд во двор. Вольер для собаки. Подъезд к дому по хорошей дороге. Развита инфраструктура, рядом АТБ, сквер и многое другое. Аренда 24000грн+коммунальные
  • продано
    48 000 $
    906 $/м²

    128-ї Бригади Тероборони вул. (Курчатова)

    2 кімнати
    53 / 30 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    5 р. тому
    Продам 2-х комнатную «сталинку» 53 кв.м по ул.Курчатова, напротив Славянского рынка. Квартира в отличном жилом состоянии. Двухсторонняя. Установлены м/п окна, современный кафель, ламинат. В доме ж/б перекрытия. Балкон остеклен. Мебель остается по договоренности.
  • продано
    25 500 $
    381 $/м²

    Данила Галицького вул. (Будьонного)

    3 кімнати
    67 / 44 / 7 м²
    поверх 1 з 9
    5 р. тому
    Продам 3к квартиру ж/м Западный ул. Буденного д. 81 ( ул. Данилы Галицкого) Площадь 67/44/7м2. Высокий первый этаж , большая лоджия, дом ОСББ, чистый подъезд, счетчики на свет, газ ,воду, тепло на дом . Входная дверь новая ,одно окно м/п, водонагреватель, сан/узел раздельный, советское жилое состояние. Документы готовы, никто не прописан, свободна. Быстрая сделка . Хорошая инфраструктура : АТБ, школа, детский садик, тупик маршруток . Готовы выслушать предложения.
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.